Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam

“SDÜ Çocuk Üniversitesi” başlıyor

ısparta 24.06.2024 - 13:48, Güncelleme: 24.06.2024 - 13:48
 

“SDÜ Çocuk Üniversitesi” başlıyor

Süleyman Demirel Üniversitesi, çocukların ve gençlerin yaz tatilinde daha kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla “SDÜ Çocuk Üniversitesi” Projesini hayata geçirdi.
Süleyman Demirel Üniversitesi, çocukların ve gençlerin yaz tatilinde daha kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak, bilime, teknolojiye olan ilgilerini artırmak, sanatın ve sporun eğlenceli yönleriyle tanıştırmak amacıyla “SDÜ Çocuk Üniversitesi” Projesini hayata geçirdi. Bu kapsamda, SDÜ Personeli 6 yaşını doldurmuş - 15 yaş çocuklarına yönelik Yaz Okulu açılacak. Yaz Okulu detay bilgileri aşağıda yer almaktadır: Dönem: 01 Temmuz - 12 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. (2 Hafta -10 gün) Dönem: 16 Temmuz - 26 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. (2 Hafta -  9 gün) Dönem: 29 Temmuz - 09 Ağustos  2024 tarihleri arasında yapılacaktır. (2 Hafta - 10 gün) Dönem: 12 Ağustos  - 23 Ağustos  2024 tarihleri arasında yapılacaktır. (2 Hafta) -10 gün) Tam Gün Yaz Okulu (09.00-17.00 saatleri arası) Yaz Okulu dönem ücretleri için tıklayınız KAYIT VE KURS BİLGİLERİ Yaz Okulu Koordinasyon Merkezi Doğu yerleşkesi Atatürk Spor Salonu’dur. Değişiklik olması durumunda veliler önceden bilgilendirilecektir. Kayıtlar Koordinasyon Merkezinde yapılacaktır. Kayıt ücreti öğrencinin velisi tarafından http://oos.sdu.edu.tr adresinden çevrim içi olarak hesaba yatırılacaktır.  Kesin kayıt için kayıt formu, Atatürk Spor Salonu Kayıt Bürodan temin edilerek, öğrenci velisi tarafından form doldurulup teslim edilecektir. Kayıt Formu ile birlikte çocuğa ait sağlık raporu, bir adet fotoğraf, T.C. kimlik kartı fotokopisi teslim edilecektir. Üye kayıt işlemleri tamamlanınca otomasyonda kesin kayıt yapılacak ve dönem ücreti ödemesi online ödeme sisteminden gerçekleştirilecektir. Çocuklar Koordinasyon Merkezine velisi tarafınca teslim edilip, teslim alınacaktır.  Tam gün:  08.30-09.00 giriş / 17.00-17.30 çıkış belirlenmiştir. SDÜ Yaz Spor Okulu programı 06 yaşını doldurmuş - 15 yaş aralığında hizmet vermektedir. Yaz Okulu kontenjanları: Tam gün 60 öğrencidir. Her dönem için 30 un altında başvuru olması durumunda Daire Başkanlığımızın Yaz Okulunun o dönemini açmama hakkı saklıdır. Her katılımcı; spor ayakkabısı, tişört, şapka vb. malzemelerini kendisi temin edecektir. Katılımcının spor çantasında terlik, havlu, yedek çamaşır, yedek tişört bulundurulması önerilir. Yüzme branşı için; mayo, terlik, bone, havlu, yüzme gözlüğü katılımcı tarafından temin edilecektir. Havuz Kullanıcılarının bonesiz yüzme havuzuna girişine izin verilmemektedir. Tüm spor gruplarına,  en az bir tane alanında uzman antrenör görevlendirilmiştir. Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, zorunlu hallerde programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gruplara göre etkinlikler farklı günlerde yer alabilir. Kesin kayıt oluşturulduktan sonra ücret iadesi yapılamamaktadır.   Programda bir saat diliminde birden fazla etkinlik olması durumunda, branşlar seçmeli olacaktır. Seçmeli sporlar çocuğun ilgisine, becerisine ve yaşına göre eğitmenler tarafından yönlendirilerek gruplar oluşturulacaktır. (HABER MERKEZİ)
Süleyman Demirel Üniversitesi, çocukların ve gençlerin yaz tatilinde daha kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla “SDÜ Çocuk Üniversitesi” Projesini hayata geçirdi.

Süleyman Demirel Üniversitesi, çocukların ve gençlerin yaz tatilinde daha kaliteli ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak, bilime, teknolojiye olan ilgilerini artırmak, sanatın ve sporun eğlenceli yönleriyle tanıştırmak amacıyla “SDÜ Çocuk Üniversitesi” Projesini hayata geçirdi. Bu kapsamda, SDÜ Personeli 6 yaşını doldurmuş - 15 yaş çocuklarına yönelik Yaz Okulu açılacak.

Yaz Okulu detay bilgileri aşağıda yer almaktadır:

 1. Dönem: 01 Temmuz - 12 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. (2 Hafta -10 gün)
 2. Dönem: 16 Temmuz - 26 Temmuz 2024 tarihleri arasında yapılacaktır. (2 Hafta -  9 gün)
 3. Dönem: 29 Temmuz - 09 Ağustos  2024 tarihleri arasında yapılacaktır. (2 Hafta - 10 gün)
 4. Dönem: 12 Ağustos  - 23 Ağustos  2024 tarihleri arasında yapılacaktır. (2 Hafta) -10 gün)

Tam Gün Yaz Okulu (09.00-17.00 saatleri arası)

Yaz Okulu dönem ücretleri için tıklayınız

KAYIT VE KURS BİLGİLERİ

 • Yaz Okulu Koordinasyon Merkezi Doğu yerleşkesi Atatürk Spor Salonu’dur. Değişiklik olması durumunda veliler önceden bilgilendirilecektir.
 • Kayıtlar Koordinasyon Merkezinde yapılacaktır.
 • Kayıt ücreti öğrencinin velisi tarafından http://oos.sdu.edu.tr adresinden çevrim içi olarak hesaba yatırılacaktır. 
 • Kesin kayıt için kayıt formu, Atatürk Spor Salonu Kayıt Bürodan temin edilerek, öğrenci velisi tarafından form doldurulup teslim edilecektir. Kayıt Formu ile birlikte çocuğa ait sağlık raporu, bir adet fotoğraf, T.C. kimlik kartı fotokopisi teslim edilecektir.
 • Üye kayıt işlemleri tamamlanınca otomasyonda kesin kayıt yapılacak ve dönem ücreti ödemesi online ödeme sisteminden gerçekleştirilecektir.
 • Çocuklar Koordinasyon Merkezine velisi tarafınca teslim edilip, teslim alınacaktır. 

Tam gün:  08.30-09.00 giriş / 17.00-17.30 çıkış belirlenmiştir.

 • SDÜ Yaz Spor Okulu programı 06 yaşını doldurmuş - 15 yaş aralığında hizmet vermektedir.
 • Yaz Okulu kontenjanları: Tam gün 60 öğrencidir. Her dönem için 30 un altında başvuru olması durumunda Daire Başkanlığımızın Yaz Okulunun o dönemini açmama hakkı saklıdır.
 • Her katılımcı; spor ayakkabısı, tişört, şapka vb. malzemelerini kendisi temin edecektir. Katılımcının spor çantasında terlik, havlu, yedek çamaşır, yedek tişört bulundurulması önerilir.
 • Yüzme branşı için; mayo, terlik, bone, havlu, yüzme gözlüğü katılımcı tarafından temin edilecektir. Havuz Kullanıcılarının bonesiz yüzme havuzuna girişine izin verilmemektedir.
 • Tüm spor gruplarına,  en az bir tane alanında uzman antrenör görevlendirilmiştir.
 • Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, zorunlu hallerde programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Gruplara göre etkinlikler farklı günlerde yer alabilir.
 • Kesin kayıt oluşturulduktan sonra ücret iadesi yapılamamaktadır.  
 • Programda bir saat diliminde birden fazla etkinlik olması durumunda, branşlar seçmeli olacaktır. Seçmeli sporlar çocuğun ilgisine, becerisine ve yaşına göre eğitmenler tarafından yönlendirilerek gruplar oluşturulacaktır. (HABER MERKEZİ)
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve habersulh.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.